Inspirujte se v ženském kruhu a objevte svou sílu

Dovolte si konečně zpomalit

Existuje místo, kde se ženy nesrovnávají, nebojují spolu, nezávidí si. Namísto toho se vzájemně podporují a sdílí své zkušenosti a moudrost, protože jim to pomáhá růst. Je to místo, kam chodí načerpat energii, zasmát se a vzájemně se obohatit, aby se pak vrátily domů a mohly být spokojenější v rolích žen, matek, manželek, dcer, sester, přítelkyň, kolegyň či milenek. Toto bezpečné místo se nazývá ženský kruh a je otevřeno pro každou z vás. 

Zažijte sílu sdílení v ženském kruhu. Staňte se součástí skupiny žen, které se rozhodly, že na život už nebudou samy.

I vy jste v kruhu vítána

Co jsou ženské kruhy?

Ženský kruh je místo pro setkávání a vzájemnou podporu žen. Ženské kruhy mohou probíhat naživo nebo online. Ženy ve skupině sdílejí své radosti i trápení a navzájem se podporují. Není zde prostor pro srovnávání se nebo rivalitu. Naopak je to příležitost učit se jedna od druhé, vzájemně se inspirovat a dodávat si odvahu v mnohdy nelehkých životních situacích. 

Ženské kruhy byly součástí života žen od nepaměti. V našich podmínkách například jako společné draní peří, kdy ženy sdílely své zkušenosti a vyprávěly si příběhy. Novodobé ženské kruhy fungují podobně. Pomáhají ženám růst a posilovat přirozenou ženskost.

Ženské kruhy jsou pro ženy

  • Bez ohledu na věk, postavení nebo životní zkušenosti.
  • Které nechtějí být na všechno samy, chtějí se svěřit a otevřít témata, která je tíží.
  • Jež hledají podporu a pochopení, nikoli nevyžádané rady. 
  • Kterým chybí sdílení a povídání si s kamarádkami.
  • Které se rozhodly zpomalit, odpočinout si a načerpat léčivou ženskou energii. 
  • Které chtějí probouzet svou ženskost a cítit se víc samy sebou.

Nebojte se vstoupit do ženského kruhu

Jak kruhy probíhají?

Ženské kruhy nabízí prostor pro práci na sobě, načerpání síly nebo pro řešení problémů. Kruhů se účastní vždy jen 10–12 žen. Jsou to ženy mladé i starší, vysokoškolačky, maminky na mateřské, zaměstnankyně, manažerky, vědkyně, podnikatelky i důchodkyně. Právě díky této různorodosti se ženy mohou vzájemně obohacovat.

Ženské kruhy začínají zpřítomněním se, meditací nebo vizualizací. Po seznámení s pravidly se otevírá téma kruhu. Ženy, které chtějí, se k němu vyjadřují, sdílí své radosti i strasti. Ostatní ženy na jejich příběhy mohou reagovat, ale nehodnotí je ani nedávají nevyžádané rady. Každá z účastnic může mluvit nebo jen poslouchat. Často jen vyslovení problému nahlas má očistnou moc a posouvá jeho nositelku blíže k vyřešení. 

Kruh nemusí být vždy jen o povídání si. Záleží na celkovém naladění skupiny. Kruhy mohou být prokládány volným tancem, automatickou kresbou a dalšími prožitkovými technikami, nebo naopak nabízet účastnicím více relaxačních technik. Vždy záleží na atmosféře a celkové dynamice skupiny.

Online ženské kruhy

Jste zrovna na Krétě, v Africe nebo na chatě na Vysočině? Díky internetu se můžete připojit odkudkoliv. Online prostor neubírá ženským kruhům na síle. Naopak přináší pohodlný způsob sdílení a práce na sobě. Kruhy probíhají v malých skupinách do 10 žen a trvají asi 3 hodiny. Ženské kruhy jsou tu pro vás od září, a to každou poslední středu v měsíci. 

V tuto chvíli online ženské kruhy nerealizuji, ale pokud byste o setkání online stály, napište mi: dám vám vědět jakmile budu něco chystat.

Ženské kruhy naživo

Ženské kruhy se konají v Praze a ve Vrátkově u Českého Brodu. Osobní setkání nabízí intenzivnější prostor pro společnou práci. Přináší podporu a sílu ženám, které se rozhodly podělit o své příběhy, i těm, které raději naslouchají, než mluví. Kruhy probíhají ve skupině do 12 žen a trvají 3-4 hodiny. 

Ženské kruhy v rytmu kola roku

Nalaďte se na přirozené rytmy přírody, která se během roku neustále proměňuje a využijte je pro svůj záměr. Tak jako má své cykly každá z nás, tak i příroda a věci kolem fungují ve svých cyklech. Již naši předci, napojení na přírodu, slavili jednotlivá přelomová období v roce, aby si zvědomili to, co se právě děje. Rituály hrály v jejich životě důležitou roli: posouvají dál. Pojďme společně objevovat momenty transformace, které nám příroda ukazuje a těžit z nich. Napojení na přirozené cykly a dění v přírodě vám pomůže najít vnitřní harmonii a odpovědi na to, co je pro vás zrovna důležité.

POPRVÉ NABÍZIM UCELENÝ CYKLUS 5 SETKÁNÍ V ŽENSKÉM KRUHU PRO UZAVŘENOU SKUPINU

ZAČÍNÁME JIŽ 21. ZÁŘÍ !!!

Potkáme se v ženském kruhu nebo u jiné akce? 

1312

Cyklus ženských kruhů v rytmu proměn kola roku v Řehenicích

13.12. 2022 18:00 - 13.12. 2022Řehenice, jurta
2. setkání v rámci cyklu ženských kruhů v rytmu proměn kola roku v jurtě v Řehenicích - pro otevřenou skupinu
1512

Ženský kruh – Zimní slunovrat

15.12. 2022 17:30 - 15.12. 2021Praha: Studio Rovnováha, Biskupcova 32, Praha 3
Slunovrat je časem naděje přicházející po temném období roku. Je vhodnou dobou pro nahlédnutí do svého nitra a přijmutí svých stínů. Sdílejte své příběhy a nebojme se snít o věcech budoucích. Hlavními tématy ženského kruhu jsou: stíny, naděje, vize.
2112

Cyklus ženských kruhů v rytmu proměn kola roku

21.12. 2022 18:00 - 21.12. 2022Vrátkov
4. setkání v rámci cyklu ženských kruhů v rytmu proměn kola roku
2501

Cyklus ženských kruhů v rytmu proměn kola roku

25.1. 2023 18:00 - 25.1. 2023Vrátkov
5. setkání v rámci cyklu ženských kruhů v rytmu proměn kola roku

Kolik stojí ženské kruhy?

Ženské kruhy stojí 450 Kč za jedno setkání. 

Co o ženských kruzích řekly jejich účastnice? 

"Petra je prostě úžasná bytost, má v sobě spoustu vnitřní síly, pokory, klidu a moudrosti. Byla jsem součástí její skupiny žen v online a těším se moc na každou další příležitost naživo. Moc děkuju za vše a doporučuji všem ženám, které potřebují načerpat sílu a inspiraci pro život, pro změnu, pro radost, pro sebe samu."
Kateřina Dočkalová, manažerka lidských zdrojů
"Jsem nadšená, že jsem objevila Petřiny rozhovory o ženských kruzích. Na začátku poslechu si připadám jako ta, kterou Petra bere a za ruku a odhrnuje záclonu do místnosti plné žen. Poodhrnuje ji velmi jemně a empaticky, nechá mě naslouchat, ale i vysvětluje, co se uvnitř děje. Mohu s úžasem pozorovat dění, seznamovat se zákonitostmi, mohu cítit kousek ženské kruhové energie. Rozhovory jsou mi inspirací i povzbuzením. Děkuji za ně! "
Helena Hájková, virtuální asistentka ze Slováckahajkovaonline.cz

Pokud již nechcete být na všechno sama, přidejte se k nám! Začněte tím, že si stáhnete ZDARMA 7 afirmací, které vás podpoří na vaší cestě k větší (sebe) laskavosti.  Přivítejte, spolu s jarem, nový příval energie, sebe-důvěry, hloubku prožitků a radost do svého každodenního života. 

Pokud to s laskavostí myslíte vážně, přidejte se do skupiny Přírodou v nás na Facebooku, kde vás každý den budu doprovázet na vaší cestě. 

Poslechněte si inspirativní rozhovory o ženských kruzích 

Poslechněte si rozhovory o ženských kruzích se ženami, které kruhy vedou nebo se jich samy účastní.

Nalaďte se třemi krátkými ochutnávkami. 

Všechny rozhovory o ženských kruzích pak najdete v playlistu na mém youtube kanálu