Meditace 

Meditace jsou pro vás ke stažení tady a teď. Můžete se k nim libovolně vracet. Uvolní vás. Přináší přírodu tam, kde právě jste. Třeba do vašeho obýváku.

Přírodou v nás

Pozvěte přírodu do postele! Tuto meditaci jsem pro vás připravila, aby se vám dobře vstávalo, Přiveďte les, vůni luk a ptačí zpěv do vaší ložnice. Zažijte rozbřesk i když jste třeba zrovna zavřená doma. Dopřejte si 10 minut jen pro sebe. Díky této meditaci pro dobré ráno se budete celý den cítit svěže, jako byste den začala procházkou po krajině.

Tato meditace je pro vás ke stažení tady a teď. Můžete se k ní libovolně vracet. Uvolní vás.

Na dobrou noc

Přivítejte dobrou noc a odevzdejte se klidnému, kvalitnímu spánku. S touto meditací usnete, ani nebudete vědět jak. Vezmu vás na vaše oblíbené místo v přírodě, abyste se mohla ponořit do všeobjímajícího ticha vycházejícího z usínajícího lesa.  Vychutnáme si společně západ slunce. Pozveme na pomoc naše smysly, uvolníme svaly a společně se rozloučíme se dnem, který právě končí. 

 

Bezpečné místo uvnitř

Objevte svůj vnitřní chrám, oázu klidu, svůj pevný bod, své doma. Vydejte se se mnou na objevnou cestu do hlubin sebe sama. Najděte místo, na které se budete moci kdykoliv vracet. I když okolo nás zuří živly, i když zrovna zažíváme stres a prožíváme napětí, budeme znát cestu tam, kde je klid, láska a bezpečí. 

 

 

O meditaci Přírodou v nás řekly...

“Miluji přírodu a zvuky přírody. Petry meditace mně hned po rádu do ní vzala a plně vtáhla. Cítila jsem, jak rozvibrovává mé buňky v těle. Meditace je tak akorát dlouhá, aby ji člověk zvládl i v nabitější pracovní den. Je doprovázená Petry jemným a uklidňujícím hlasem. Vřele doporučuji na každé ráno!”
Petra Vymětalíkovápetravymetalikova.com
„Nemám slov. Pustila jsem si meditaci “Přírodou v nás” až ve chvilce klidu, po probuzení celé rodiny. Přesto jsem si krásně odpočinula. Poplakala jsem si i se usmívala. Já v té představě viděla i zajíce, kterého jsme nedávno viděli na procházce v lese. Děkuji, protože tyto vhledy do sebe i přírody teď potřebuji více než kdy jindy.”
Markéta Svobodovápribehybylinek.webnode.cz
„Před pár dny jsem si stáhla meditaci ze stránek Petry Antošové a poté se vždy ráno zaposlouchala do jejího příjemného hlasu. Úplně mě vtáhla do jiného světa. Ačkoli jsem fyzicky byla doma v ložnici, najednou jsem na tváři cítila svěží ráno, vůni lesa, prsty jako by se dotýkaly kůry stromů a kolem mé hlavy tančil zpět ptáků. Byla to nádhera a já tak vědomě nastartovala nový den. Děkuji!”
Monika Tobolíková ilustrátorka, monikakresli.cz
„Péti, meditace je nádherná. Vůbec se mi nechtělo otevírat oči a vracet se zpět. Máš úžasný sametový hlas a božský dar vizualizace. Cítím se s tebou jako v opravdovém lese. Z meditace cítím zároveň hloubku, úctu, pokoru a respekt, který k lesu (k přírodě) máš. Děkuji moc za více než příjemné ranní probuzení.“
Kateřina DočkalováHR partner
“Dneska se mi konečně poštěstilo poležet si chvíli sama v posteli a pustit si do uší meditaci, na kterou jsem se dlouho těšila. Byla jsem tak zvědavá! První cvrlikání ptáčků a já jsem věděla, že to bude boží. Peti hlas je neskutečně příjemný a milý. S prvními tóny hudby mi naskočila husí kůže po celém těle. Peťa mě provedla úplně živým obrazem ranní procházky z našeho budoucího domu do lesa přes kopec. Cítím v sobě lehké vibrace, cítím se sebejistě a příjemně. A to mi poslední dny tak chybělo a když mě dnes ráno po pěti hodinách spánku probudila má ratolest, ani mě nenapadlo, že mi bude zanedlouho tak dobře. Děkuji a těším se na příští poslech této mé, od teď oblíbené, meditace.”
Daniela Pokornámomentálně na mateřské dovolené
“Kouzelných 10 minut! Meditace mi, něžně a příjemně, pomohla se probudit. Cítila jsem, jak získávám energii. Oslovily mně slovní detaily, které jí dodávají šmrnc a originalitu. Zamilovala jsem si Tvůj hlas i hudební pozadí. Některá slova se mě hluboce dotkla. Jako kdybys věděla, co potřebuji zrovna slyšet. Meditace mně většinou neosloví. Díky této jsem se ale ocitla na chatě a cítila jsem, jako bych šla do lesa na procházku. Probouzíš ve mně, nejen touto meditací, nové pocity a myšlenky. Těším se na další poslech.”
Lenka Kejzlarováhttps://motivacematerinkam.webnode.cz/
„Právě jsem doposlouchala ranní meditaci Přírodou v nás. Nemám slov a zároveň dychtím po další meditaci s Tebou! Už od prvního ptačího zpěvu mi projel mráz po zádech a já věděla, že tu bude dokonalé. Byla jsem zvědavá. Tvůj hlas je úžasný, uklidňující, sametový, dokonale zapadá do celé meditace. Je jako pohlazení. Bylo mi s Tebou moc příjemně, a teď už vím, co si zítra ráno, pokud mi to bude dětmi dopřáno, pustím.“
Veronika Krajčovičováwww.veganwednesday.cz
“Tak jsem si vše nachystala a ráno si meditaci pustila. A jsem velmi příjemně překvapená. To musím vysvětlit: různých videí a meditací na mě vyskakuje fůra: jsou to často neškolené hlasy, nesrozumitelné, nic proti vadám řeči, ale i ty se tam někdy vyskytují. Petřina ranní meditace je moc příjemná na poslech, vůbec nic tam neruší, nechybí, nepřebývá! Žiju v přírodě a všechno tohle mám na dosah, přesto bylo moc příjemné zažít to vleže, ve vyhřáté posteli. Časově tak akorát! 12 minut mě napřed trochu vyděsilo: tolik času! a na konci jsem si spíš říkala “To už to končí?”. Moc děkuji. Krásný zážitek!”
Petra Sovováspoluzakladatelka a předsedkyně Hnutí za aktivní mateřství, www.iham.cz
„Peti, tvá ranní meditace je krásným startem dne. Moc se mi líbí, jak dáváš důraz na tady a teď. Snažím se na to vzpomenout i během dne a více si užívat přítomný okamžik. Tvůj hlas je příjemný a hezky se poslouchá. Moc se mi líbí zpěv ptáků a hudba, která v těch správných momentech kolísá.“
Lucie Mužíkováplnopribehu.cz
„Krásný hlas, moc příjemné zvuky v pozadí. Meditace mi pomohla hezky se probudit.”
Simona Šafaříkováučitelka na vysoké škole
“Meditace mi pomohla přenést se na místo, které mám ráda. Pomohla mi cítit velký vděk za to, co mám, a těšit se na to nejlepší, co mně čeká. Díky za to!”
Inka Bartošováevaluátorka, www.evaluace.com
„Petřina ranní meditace je jedním slovem krásná. Prošla jsem se s Petrou lesem po jehličí a vykročila do nového dne příjemně naladěná a klidná. Moc se těším na další meditace!“
Dana Brunnerasistentka, World Wildlife Fund